“Зелена Сцена” – унікальний продукт Чернігівщини

В п’ятницю, 6 вересня, в Чернігові відбулася вже традиційна церемонія нагородження найкращих підприємців Чернігівщини. Шостий рік поспіль Чернігівська регіональна торгово-промислова палата організовує… ні, не конкурс – а зустріч людей, які своєю енергією рухають не лише власний бізнес, але й місто, суспільство в цілому.

Як зауважують організатори конкурсу, обмежень для участі немає: тут і великі компанії з великими колективами, і сімейний бізнес, команди з досвідом роботи у кілька десятиліть і новачки, які роблять перші кроки.

– Ми обираємо такі підприємства, які є зразком для інших, які знаходять нетривіальні, нестандартні шляхи для розвитку, застосовують інновації. Тим самим мі підтримуємо потенціал, щоб цим надихнулися інші, – каже президент ЧРТПП Костянтин Іванов.

Всього номінацій було сім, і нам приємно відзначити, що у номінації “Унікальний продукт Чернігівщини” перемогу здобув наш проект – творчий простір «Зелена Сцена». За роки існування проекту наша команда дійсно стала ефективним і злагоденим механізмом, а сама “Зелена Сцена” дійсно стала унікальною фестивальною візитівкої міста і цілого регіону.

Пишаємось командою та дякуємо за довіру!